Świadczymy usługi telemarketingowe (Call Center) w różnych dziedzinach, dla wciąż rosnącego grona Klientów, zachowując najwyższe standardy jakości i obsługi.

Pomagamy w pozyskaniu klienta w dziedzinie fotowoltaiki i ubezpieczeń, pomp ciepła, kotłów gazowych, kotłów elektrycznych lub kompleksowej termomodernizacji domów na czym nie poprzestajemy. Nie boimy się wyzwań i nowych tematów.
Poprzez innowacyjne działania i rozwój oferty nieustannie dostosowujemy się do dynamicznie zmieniających się potrzeb klienta, wymogów i oczekiwań.

Co Nas wyróżnia?

  • Uzyskujesz wyłączny dostęp do leada. Nie udostępnimy go innej firmie ani innemu agentowi ubezpieczeniowemu
  • Klient po rozmowie otrzymuje potwierdzenie SMS z nazwą Twojej firmy
  • To Ty decydujesz o liczbie leadów, które mamy Ci dostarczyć
  • Masz możliwość wyboru powiatu lub województwa
  • Oferujemy transparentność w postaci udostępniania rozmów z konsultantem w platformie
  • Realizujemy zamówienie w ekspresowym tempie udostępniając kontakty na platformie

 

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:
Codziennie znajdujemy Tobie nowych klientów generując leady według Twoich wytycznych. Dzięki nam możesz w krótkim czasie dotrzeć do pożądanej grupy osób zainteresowanych Twoim produktem lub usługą.
Jesteśmy w tym specjalistami.
Wiemy, że dobre wrażenie robi się tylko raz, więc tylko właściwa i nie nachalna rozmowa daje szansę obudzenia potrzeby zainteresowania się Twoją ofertą. Zapewniamy stały i równomierny dostęp do regularnie pozyskiwanych kontaktów gwarantując, że dany lead dedykowany jest tylko dla jednego Nabywcy - Tylko dla Ciebie.
Dlaczego warto sięgnąć po generowanie leadów?
Daje to wiele korzyści od zbierania obszernych baz danych potencjalnych klientów do samego wzrostu skuteczności działań marketingowych. Potencjalni klienci zainteresowani naszymi usługami lub produktami, pozwalają nam w dalszych działaniach marketingowych skupiać się na określonej grupie docelowej czy kierowaniu treści do odbiorców zainteresowanych naszą ofertą.
 
Czym jest generowanie Leadów?

  • Lead generation (pozyskiwanie leadów) – jest pojęciem z marketingu internetowego i polega na generowaniu zainteresowań o oferty produktów lub usług potencjalnych klientów. Leady są tworzone między innymi w celu budowania list potencjalnych klientów, pozyskiwania subskrybentów newsletterów lub jako leady sprzedażowe.
  • Sam Lead jest nikim innym jak osobą lub firmą, która wykazała zainteresowanie określonymi produktami lub usługami. Jest to potencjalny klient.

 

support

Współpracujemy z: